BAŞBAKANIN YAKASINA YAPIŞALIM DERKEN, ETEĞİNE YAPIŞANLARDAN FIRSAT KALMADI!

ÜLKENİN BAŞBAKANI GELMİŞ SİVAS’A..BİRAZ NİMETLENELİM DEDİK AMA; AVUCUMUZU YALADIK! CHP’LİSİ, MHP’LİSİ, BBP’LİSİ YANİ BÜTÜN PARTİLİLERİN ORTAK DÜŞÜNCESİDİR SİVAS’ A YATIRIM YAPILMASI İÇİN BAŞBAKANIN YAKASINA YAPIŞMAK…YİNE BECEREMEDİK ÇÜNKÜ BAŞBAKANIN YAKASINA YAPIŞALIM DERKEN; ETEĞİNE YAPIŞANLARDAN FIRSAT KALMADI!!! BİR DAHA Kİ SEÇİMLERE İNŞAALLAH…

Sayın Başbakan gittiği her yerde aynı konuları anlatıyor ve halkı bu konularla empoze etmeye çalışıyor.  Oysa, Sivaslılar olarak beklentilerimiz vardı!

İsteklerimiz vardı!

Şehrimize yapılması gerekenleri anlatıp, kendisinden söz alacaktık. Cumhuriyet Kenti olduğumuzu en iyi şekilde ifade edecektik.

Olmadı…

Bunların hiç birini başaramadık!

Neden mi?

Kimisi fotoğraf çektirmekten fırsat bulamadı, kimisinin de umrunda olmadı Sivas’ın sorunlarını Başbakana taşımak.

Bizler neyin mücadelesini veriyoruz Allah aşkına!

Hepimizin ortak noktada buluştuğu konu “SİVAS’A HİZMET YAPILMASI” değil mi?

“Yerel seçimlerde Sayın Sami AYDIN’a  destek verin. Oyunuzu verin ki; genel ve yerel yönetim olarak Sivas’a daha çok hizmet edelim” diyen başbakanın bu tavrı ayrımcılığının daniskasıdır. Ne yani BBP kazanırsa hükümetten gereken yatırımları alamayacak mı?

Sayın Başbakanın  bu söylemi açık ve seçik olarak gerçekleri gözler önüne sermektedir.

Evet…

Sayın Doğan ÜRGÜP ne yazık ki; hem Sami AYDIN ile mücadele ediyor hem de Ordu gibi kurmaylarını toplayıp Sivas’a eli boş gelen Sayın Başbakan Erdoğan’ ile mücadele etmektedir.

Bizler Sivaslılar olarak sadece Sivas’a yapılacak olan yatırımlara bakarız. Kimin hangi partili olduğuna değil!

Hizmette asla ayrımcılık yapılmamalıdır. Sayın Başbakan bence Sayın ÜRGÜP ve Sivas halkından özür dilemelidir.

Genel Yönetime tabi olmayan bir parti Sivas’ta iş başındadır. Bir ülkenin başbakanı halkı “Tehdit” eder gibi “oyunuzu benim adayıma veriniz, Yoksa Sivas’a hizmet göndermem” demesi yakışık almayan bir tavırdır.

Ülkenin Başbakanı Sivas’a geldi ama; eli boş çıktı… Oysa ne hayallerimiz vardı; Dikimevinin geri gelmesi, Askeriye’nin getirilmesi, Milli Savunma Bakanlığı’nın Sivas’a ağır sanayi fabrikalarının kurulması için girişimlerde bulunup Sivas halkına müjde verilmesi birçok önemli yerlerimizin de geri getirilmesi gibi…

Ne yazık ki; Müjdeler beklerken, Türkiye gündemi ile yine geçiştirildik…

Yorum Yapın