BAŞKAN AYDIN FETÖ İLE GÖRÜŞTÜ MÜ?

Ardı arkası kesilmeyen iddialara bir yenisi daha eklendi. Yerel seçimler öncesinde Pennsylvania ya gidip Fetö ile görüştüğü iddia edilen Sami AYDIN’ı yine iddiaya göre;  “paralelcilerin lideri”  olarak adlandırılan Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin’in önderlik yaptığı ileri sürülüyor.

Belediye Başkanlığı seçimlerinde adı  listede yokken, Milletvekili Hilmi Bilgin devreye girmiş Sami AYDIN’ın  aday gösterilmesi için genel merkezde uğraş vermişti. Bu durum seçim döneminde tartışmalara neden olmuş, “ Paralel yapı Sivas’ta tam gaz” eleştirileri gündem oluşturmuştu.

17-25 Aralık olayları esnasında da Milletvekili Hilmi BİLGİN ile AK Partili birçok kişinin Antalya’da fetöcülerle görüştüğü iddiası son günlerde kamuoyunda sıkça tartışılmaya başladı. İddiaya göre; Milletvekili Hilmi BİLGİN, TBMM’den izin alamamış ancak Genel Merkezden izin alarak Ankara dışına çıkmıştı. Antalya’da fetöcülerle bir araya geldiği iddia edilen Milletvekili Hilmi BİLGİN ile Ak Partili bazı yöneticiler burada ne yaptılar?

İddia edilen olay gerçek ise ; Milletvekili ile birlikte Antalya’ya giden Ak Parti Sivas teşkilatı üyeleri kimler?

Belediye Başkanı Sami AYDIN’ın fetö ile görüşmesi olayı doğru mu?

Doğru ise; bu görüşmeyi sağlayan Milletvekili Hilmi BİLGİN mi?

Kamuoyu adına belediye Başkanı Sami AYDIN ve AK Parti Sivas milletvekili Hilmi BİLGİN’in açıklama yapmasını bekliyoruz.

Yorum Yapın