Fuhuş mu yapılıyor?

Haber Merkezi
Sivas’ta telefon ve hat satışı yaban bir telefon bayinde fuhuş yapıldığı iddia edildi. Telefon satış bayisi adı altında faaliyet gösteren ancak gece geç saatlerde alkol alındığı ve fuhuş yapıldığı öne sürülen iş yeri ile ilgili araştırmalar sürüyor. Emniyet Müdürlüğü’nün sıkı denetimlerine rağmen faaliyet gösterdikleri iddia edilen kişi veya kişilerin önümüzdeki günlerde tespit edilmesi bekleniyor. Dükkan sahibinin ise öz kuzeni dediği kişi ile ilişki yaşadığı da iddialar arasında yer alıyor.

“Fuhuş mu yapılıyor?” için 4 Yorum

 • RECEP SICAKYUZ :

  Merakla beklemekteyiz, bu kişilerin kim olduğunu, tanınmış kişiler mi acaba
  merakla beklemekteyiz,ayrıca ne iş yapmaktalar işlerinin ne olduğunu belirtilmiş ama kim ve nerede

 • ömer sayın :

  Telefon dükkanımı yoksa fuhuş yerimi, yada telefonculuk altında bu işlerimi yapıyorlar ek gelir olarak bu tür işler Sivas’ta çoğalmaya başladı, adama bak kuzeni ile ilişki yaşıyormuş helal olsun sana kuzenle ilişkine bu memlekette ne namus ne şeref kalmamış ortalık bu tür adamlarla ve kızlarla dolu adamım diyerek de gezerler ya hanım derler yada beyefendi derler,bu tür insanlara, bu kişileri bildirinde kardeşim Milletin anası bacısı kızı böyle dükkana gitmesinler, bunların mekanlarını millete duyurmak lazım, millet ona göre tedbirli olması lazım.

 • mehmet güler :

  Arkadaşlar olay açık ve net en kısa zamanda yayınlanacak mesaj kayıtlarının listesi çıkmaktadır, tarih saat gün ve içeriği tam olarak yayınlanacaktır, ben bizzat mesaj kayıtlarının bir kısmı okudum, yayınlanınca bakalım nereye başvuracak bu terbiyesiz insanlar ben çekmedim etmedim de diyemez, her şey alenen ortada, çekilen saat yer ve tarih olarak, mesajın bir çoğu Gökçebostan baz istasyonundan çekilmiştir.
  Bir tanesini örnek verebilirim okuduğum mesajın ”annemgil bu gece köye gidecekler cenaze var ben gitmiyorum sen gel burada kalırız bu gece” evdekileri hepsimi gidiyor ya gelirlerse ” yok sen gel gelmez onlar zaten geç çıkacaklar ben gidince sana haber veririm”.
  adres ve yer değişmiştir adresler şimdi farklı olmuştur, en kısa zamanda 54 tane mesaj yayınlanacaktır. Ben bir vatandaş olarak bunları gördükten sonra artık diyecek sözüm yok. Bunların kim olduğunu alenen ögrendim

 • şeref çakar :

  Kardeşim ben olayı biliyorum kimler olduğunu da biliyorum bunlar bir arada yüncülerin orada evleri vardı bu ev fuhuş evi idi,giren çıkan belirsizdi, bu işi yapan kişi ev kendisinin olmadığını söylüyordu,sözde ev muhasebeci fatoş’un evi idi, maalesef sonunda muhasebeci fatoş diye biri çıkmadı, ev telefoncu birinin çıktı ve halende telefonculuk yapmaktadır, bu evi kendi kuzeni ile birlikte fuhuş için kullanmaktalarmış,olay aynen bu şekil ayrıca bu evi kullanan bayan kendi kuzeninden hamile kalmış olup gizlice çocuk aldırmıştır, bütün bunlar kısa zamanda doktor raporu ile ispatlanacaktır,normal doktora gitme yok özel doktora başka isimle çocuk aldırmak çok basit, bütün bunlar muayene sonucu ortaya çıkacaktır, bunları Emniyetimiz ortaya çıkaracaktır.

Yorum Yapın