IŞIK İLE AYDINLANSIN SİVAS…

Mehmet BAKIR

Akademisyen, şehirli, Sivas’ı çok iyi tanıyor, insanlarla diyalogu son derece mükemmel bir bağımsız milletvekili adayından bahsediyorum.
Belki de kimileri bu ismi yeni duyuyor olabilir.
Ancak O yaptığı hizmetlerle sürekli gündemde kalmasını bilen, insanların çaresiz oldukları bir anda Hızır gibi yetişen, insan sevgisiyle dolu Sivas’ın öz evladı Yrd. Doç. Dr Adem IŞIK’tan bahsediyorum.
Partilere baktığımda listeye giren kişilerin hangisi bu şehre daha verimli olur diye söylenirken, Adem IŞIK’ın bağımsız olarak Milletvekili adayı olduğu haberini aldım.
Aklımdan geçen ilk şey, inşallah Sivas halkı ikinci Muhsin YAZICIOĞLU’nu destekler yönünde oldu. Sivas’a bağımsız milletvekili olarak çok önemli hizmetleri olmuştur rahmetli Yazıcıoğlu’nun.
Sayın Adem IŞIK kendi çabasıyla ve çevresinde bulunan inanmış kitle ile birlikte hareket edip kendisine oy topluyor. Cumhuriyet Üniversitesi’ni oda oda dolaşıp kendisine destek arayan IŞIK  Sivas’ın her kesiminden destek alabilecek bilgi ve donanıma sahip olduğu kanaatindeyim.
Böylesine başarılı kişilerin meclise gitmesi için çaba gösterilmesi gerekir. SIVASLI ve Sivas’ın sorunlarını bilen, düzgün, kişilik sahibi bir Akademisyen Adem IŞIK…

YEREL VE YAYGIN BASIN YER VERMELIDIR…

Milletvekilliği için meydana inen Adem IŞIK gerçek anlamda bilgisiyle topluma IŞIK oluyor. Görüştüğü her insanı ikna edebilme kapasitesine sahip. Sivas halkını kucaklaşmasını başarmış.
Şimdi sıra seçmen ve basın kuruluşlarında… Biz basın mensuplar böylesine nitelikli ve kalifiye INSANLARA destek verir haberlerini yaparsak, yaptığımız her haberin Sivas’a bir katkı olarak döneceği kanısındayım. Bu kez Sivas IŞIK ile aydınlansın…

Yorum Yapın