“PKK’NIN BİTMESİ MHP İKTİDARIYLA MÜMKÜNDÜR”

MHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MEHMET BAKIR;
“PKK’NIN BİTMESİ MHP İKTİDARIYLA MÜMKÜNDÜR”
Gazeteci Mehmet BAKIR, 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan 26. Dönem Genel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’den Milletvekili Aday adayı olarak müracaat ettiğini açıkladı.
Ülkenin kaos içinde bulunduğunu belirten BAKIR, her Türk gencinin siyasette yer alarak ülkesine, milletine ve en önemlisi de milli değerlerine sahip çıkması gerektiğini vurguladı.
13 Yıllık AKP iktidarının acı faturasını her gün aldığımız acı ŞEHİT haberleriyle ödenmekte olduğuna dikkat çeken BAKIR, “ Vatanın bölünmez bütünlüğünü korumak amacıyla, birlik ve beraberlik ortamının sağlanması için ben ve MHP teşkilatlarımız var gücümüzle hareket edeceğiz. Çalışacağız. Ülkenin çıkarlarını, kendi menfaat ve çıkarlarımızın üzerinde tutarak, üzerime düşen her türlü görevi harfiyen yerine getireceğim. Bu anlamda MHP’den Milletvekili Aday adayı oldum. Önce MHP’nin sonra da halkın vereceği bu kutsal görevde yer almak için birlikte bir adım atmanın duygu ve düşüncesi içindeyim” dedi.
Son günlerde yaşanan PKK saldırıları hakkında da açıklamalarda bulunan BAKIR, “ Türkiye Cumhuriyeti Devleti güçlü ve büyük bir devlettir. Ancak; mekanizmayı idare edecek kapasitede idarecilerin olmaması sebebiyle yıllardır süren bu davayı inşallah bizim iktidarımız sona erdirecektir” diye konuştu.
1 Kasım 2015 Seçimlerinde herkesin MHP’ye destek vermesi gerektiğinin altını çizen BAKIR, “ ülkenin kurtulması; ideoloji sahibi insanların işbaşına gelmesiyle mümkün olacaktır. Ülkeyi soymayan, yağmalamayan, satmayan zihniyetler ancak kurtarır” dedi.

““PKK’NIN BİTMESİ MHP İKTİDARIYLA MÜMKÜNDÜR”” için 3 Yorum

  • sayın baktır :

    Sayın Bakır, sizi kutlamıyorum. Öncellikle hakkınızdan hayırlısını diliyorum. Görüyorum ki sözde etrafınızdakiler gazeteciliğinizi kullanmış sitenizi kullanmış işleri bitince sizi atmışlardır. Kendilerine rant yaptırım elde edebilmek için şimdi site kurmuşlar. http://www.cumanset.com haberiniz yoksa bakın. Erotik gazete dedikleri gazetenin de haberlerini almış koymuşlar. Görün artık.

  • Sayın bakır bu baktır linki ile yazan arkadaş erotik gazetecinin ta kendisidir .Ben adımı gizlemiyorum naci benim adım bizi kendiyle karıştırmasın evet o gazeteyi ben açtım üniversite haberleri için erotik gazeteci sitesinde yaptığı haberleri kendimi yapmış buyrun bakın linki araklamacı erotik gazeteci seni zoruna mı gitti işbirlikçi senin haber site linkinde http://www.sondakika.com/sivas/ bu değil mi uste cakma egemen yazmakla haber senin mi oluyo:)

  • İnşallah. Görelim bakalım ne olacak. http://paykasatr.net Özellikle muhalifler son dönemde çok atağa geçti…

Yorum Yapın