SAMİ AYDIN’IN “MEYDAN” AŞKI MİLYARLARI YOK EDİYOR.

SAMİ AYDIN’IN “MEYDAN” AŞKI MİLYARLARI YOK EDİYOR.

MEHMET BAKIR

Sivas’ın merkezi alanları, hatta hizmet binaları “Meydan” yapma aşığı bir belediye başkanı tarafından yerle bir ediliyor, şehir çıplak bir görünüm haline bürünüyor, bir dünya para harcanıyor ama hiç kimsenin bu duruma itirazı olmuyor.

Şehrin, kültür ve tarihi eser dokunusu yok ederek başlatılan “Meydan” projeleri Sivaslı vatandaşlara hiç bir şekilde imkan sunmuyor.

Hiç bir getirisi dahi yoktur.

Belediye Başkanı Sami AYDIN, ” Sivas’ın meydanını dünyanın en güzel meydanı yapmakta kararlıyız… 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nın ardından, ordu evi ve jandarma lojmanlarının bulunduğu bölgeyi kapsayan 4 Eylül Meydanı Projemiz üzerinde çalışıyoruz. Şehrimiz için hayırlı olsun…” dileklerini sosyal medya üzerinden sunuyor.

Şehrin her köşesine “Meydan” yapma aşkı nedir?

Nedendir?

Belediye başkanı AYDIN, yaptığı şu “Meydan“lara harcanan paranın ne kadar olduğunu kamuoyuna anlatmalıdır.

Meydan” projesi yerine Sivas’a kaç tane fabrika, kaç tane hastane, kaç tane hizmet binası yapılabilirdi ? Açıklasın belediye başkanı Sami AYDIN bunları.

Sivaslıların “Meydan”  ile ne işi var kardeşim..!

İş sahası yok iken..

İnsanlar dilenmeye mahkum edilmişken…

Evine ekmek parası götüremeyen insanların sayısı artmışken “Meydan” aşkı nedir?

Acilen belediye başkanı HARCANAN PARANIN NE KADAR OLDUĞUNU açıklamalıdır.

Hatta, “Meydan” projesi aşkından da vazgeçmelidir.

Savaş’ın ortasında, ekonomisi yok olmuş bir ülkenin, Sivas belediye başkanı eğer elindeki parayı sadece hayallerini hayata geçirebilmek için böylesine anlamsız ve yarar sağlamayan bir proje için harcamasına akıl erdirmek çok zor.

 

Yorum Yapın