YİĞİDOLAR KAYSERİDEN PUANLA DÖNDÜ

YİĞİDOLAR KAYSERİDEN PUANLA DÖNDÜ

Yavuz BAŞAR

Yiğidolar Kayseri deplasmanına gittiler.

Kadir Has Sdatyumu’nda muhteşen bir atmosferde iki kardeş, iki komşu, iki eski dost vardı. Düşmanlık yoktu.

Sivas’tan kalabalık taraftar gitti.  İyi de karşılandılar. Tesekkürler Kayserili kardeşlere…

Zor musabaka olacaktı.

Kayseri Avrupaya gitmek istiyor, Sivassporsa; ” bende Avrupa ya gitmek ısterim” diyordu. Amaç, buydu ama mücadeleden galıp çıkmadı. Takımlar birer puanı kardeşce paylaştılar.

İki takımda Maç içerisinde birkaç pozisyonu gole çevirebilirdi . Takımlar birbirlerınden çekinmişler ki iki takımda önde baskı yapmadılar. Hızlı kontra atak yapan iki takım vardı zaten sahada. Eğer Sivasspor tercihlerini daha iyi kullansaydı veya pas ayarlarını daha güzel yapsaydı rakıbe cok pas kaptırmasalardı galip ayrılabilirdi.

İyi iki takımın maçıydı. Kayseri de gerçekten iyi bir takım. Bana göre Kayseri önde baskı yapar diye bekliyordum. Ama geride karşıladılar.

Pozisyon bulmakta onlar da zorlandı diyebirimm kadrolar klasık herzamankı kadrolardı ikinci yarı Yiğidolarda sahaya Robınho çıktı takımda bir canlanma oldu vede otuz metreden muhteşem bir frıkık golü attı.

İnanılmazdı.

Abartma yok..

Liğlerın en güzel golu oldu. Kayserısporda Lopes ve Deniz sakattı , Umut’un da bir problemi vardı ama harıka oynadı hırsı ve hakemle dalaşması görülmeye değerdi yıne kayserispor içinse sıvasspor Kolay bır lokma değildı Bilindiği gibi Kayserı kupa maçından yenı çıktılar ve elendiler yorgunda görünüyorlardı ve tam da dinlenememişlerdı galıba yada bana öyle geldı .

Buradan taraftarlara teşekkür etmek istiyorum sıvastan özel araçlarla otobuslerle yüzlerce yiğido gitti sdatyumdada Büyüleyici bir atmosfer vardı.

Kayseri’nin beraberlik golünü bulmada kayserı taraftarı çok yardım etti . İki takımında futbolcuları çok iyi konsantre olmuşlardı gercekten çok zor bır maç oldu . iki takımda Oyunu güzel domine etti gitti sdatyumdada Büyüleyici bir atmosfer vardı.kayserının Beraberlik golünü bulmada kayserı taraftarı çok yardım etti . İki takımında futbolcuları çok iyi konsantre olmuşlardı gercekten çok zor bır maç oldu.

İiki takımda Oyunu güzel domine etti oyunun hakkıda beraberliktı İki takımıda kutlarımbir puanda Sivasspor için iyidir teşekkürler Kayserıspor.

Yorum Yapın